про комунальний заклад «Лигівськийліцей»

Сахновщинської селищної ради Красноградського району

станом на 05.09.2023 р.

Засновником закладу є Сахновщинська селищна рада

Красноградського району Харківської області.

Уповноваженим органом є відділ освіти, культури молоді та спорту Сахновщинської селищної ради

РІк заснування 1956
Директор Сметаніна Л.О., освіта вища, за фахом викладач української мови та літератури, спеціаліст першої категорії. Заклад очолює з 2021 року.
Контингент учнів У Лигівському ліцеї навчається 155 учні, з них учнів 1-4 класів – 49 чол., 5-9 класів – 77 учнів, 10-11-х класів –29 учнів. Випускників 9-го класу - 16 учнів. Випускників 11 класів - 13 учнів.
Мова навчання Українська
Профільне навчання Профільні предмети: 10 клас - українська мова , українська література; 11 клас - українська мова, українська література
Педагогічний колектив Педагогічний колектив нараховує 21 педагога, з них 18 чол. мають повну вищу освіту, 1чол. – базову вищу, 2 - середню спеціальну, 2 – середню загальну. Вищу кваліфікаційну категорію мають 4 чол., І кваліфікаційну категорію –9 чол., ІІ кваліфікаційну категорію – 2 чол., категорію „спеціаліст” – 3 чол., 11 тарифний розряд – 2 чол., 10 тарифний розряд – 3 чол.

Творчий потенціал Педагогічний колектив закладу працює над проблемою «Формування освітнього середовища на основі педагогіки партнерства в умовах реалізації компетентнісного підходу та принципу дитиноцентризму». Високу професійну компетентність, педагогічну майстерність протягом 2020/2021 навчального року виявили учителі початкових класів Школіна О.С., Майстренко В.К., української мови та літератури Мірошник Н.М., Дубина О.О., англійської мови Решетило Л.Г., біології Довгаль В.В., математики Рогізна В.В., хімії Шамрай Р.І.. Мають публікації власних методичних розробок на сайті ТОВ «Всеосвіта» учителі Школіна О.С. та Майстренко В.К.

Підвізучнів та вчителів До школи потребують підвозу 118учнів/вихованцівта 7 вчителів з сіл: Тарасівка, Олексіївка, Червоний Степ, Лесівка, Миколаївка, Аполлонівка, Красна Гірка, Володимирівка, Бондарівка, Козирів, Орільське, Нововолодимирівка, Красноярка, Лебедівка.
Матеріально-технічне забезпечення До послуг учнів 14 навчальних кабінетів, комп’ютерний клас (8 ПК), футбольний майданчик, їдальня. Бібліотечний фонд налічує – 5 559 примірників художньої та навчальної літератури.
Досягнення вихованців Переможцями та призерами ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2020/2021 навчальному році стали учні закладу: учень 8-го класу Щербак Антон – ІІ місце з історії (учитель Беззубенко М.П.), учениця 9-го класу Денисенко Ірина – ІІ місце з української мови та літератури (учитель Мірошник Н.М.), учениця 10-го класу Зубченко Аліна – ІІ місце з математики (учитель Рогізна В.В.), Скочко Юлія – ІІ місце з історії (учитель Беззубенко М.П.), , учні 11-го класу Юрова Анна – ІІ місце з української мови та літератури (учитель Дубина О.О.), ІІ місце з біології (учитель Довгаль В.В.), ІІІ місце з фізики (учитель Рогізний О.Ю.), Ємельяновська Марія – ІІІ місце з історії (учитель Беззубенко М.П.), Денисенко Владислав – ІІІ місце з математики (учитель Рогізна В.В. Учениця 9-го класу Денисенко Ірина брала участь у І (районному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України відділення «Літературознавства та мистецтвознавства» секції «Народознавство» (учитель Мірошник Н.М.). Учениця 10-го класу Скочко Юлія брала участь у І (районному етапі фестивалю ораторського мистецтва за темою: «Де ж і голосам буть, як не в народі, щовиростає на волі, серед степу широкого! (І.Карпенко-Карий)».

Директор КЗ «Лигівський ліцей» Л.О. Сметаніна